Wyjazdy tenisowe do Hiszpanii

Krok po kroku

Zaplanuj swój wymarzony wyjazd!

Kontakt

Skontaktuj się z nami w celu otrzymania oferty

Wybierz termin

Zdecyduj się na termin wyjazdu do Hiszpanii.

Wybierz trenera

Zdecyduj czy chcesz trenera z Polski czy z Hiszpanii.

Finał

Przeżyj swój wymarzony wyjazd tenisowy.

MIASTO

Wyjazdy tenisowe do Hiszpanii pod marką HTA Camps to niezapomniane chwile przeżyte w pięknej miejscowości zwanej Gandia! Miasteczko portowe oddalone ok. 60 min od Walencji to główny cel wypoczynkowy dla całej Hiszpanii! Nie bez powodu Gandia została nazwana sypialnią Madrytu!

Piękna szeroka na 120 metrów plaża ciągnąca się kilometrami, przypomina najpiękniejsze wybrzeża tropików! Deptaki między palmami oddzielają część rekreacyjną, nadmorską od tętniącego życiem miasteczka, w którym nie brakuje restauracji, z tradycyjnymi potrawami jak Paella! Gandia słynie także z licznych barów pełnych Sangrii i Cavy, czyli hiszpańskiego szampana! 

Hiszpania to kraj sportu dlatego na każdym kroku można spróbować sił w różnych dyscyplinach! Na plaży ogólnodostępne są boiska do siatkówki czy piłki plażowej. Można również rozegrać mecz w "beach tennis". Woda to także atrakcje! W Gandii można nauczyć się windsurfingu, surfingu, sterowania katamaranem czy żaglówką. Ciekawą formą spędzenia czasu jest także "joga surfing", czyli joga na desce surfingowej, na wodzie. 

TENIS

Club de Tenis Gandia to 16 kortów tenisowych oraz korty do Padel. Położony niedaleko morza klub tenisowy całorocznie udostępnia nam dostęp do kortów dzięki czemu mamy możliwość przeprowadzania wyjazdów 365 dni w roku! Ze względu na współpracę z trenerami z Gandii mamy możliwość zaoferowania trenerów prosto z Hiszpanii! Istnieje także możliwość wyjazd z trenerami z naszej Akademii! 

Ilość treningów indywidualnych, grupowych lub sparingów ustalamy indywidualnie wedle potrzeb klienta!

ZAKWATEROWANIE

Dla rodzin lub grup znajomych (3-4 osoby) oferujemy nowoczesne i w pełni wyposażone apartamenty. Dla jednej lub dwóch osób oferujemy pokoje w kilku hotelach *** lub **** gwiazdkowych w zależności od preferencji klienta.

TOP