Dlaczego my?

Międzynarodowe doświadczenie trenerskie, wykorzystujemy do podnoszenia umiejętności tenisowych naszych zawodników oraz zrozumienia przez nich tenisa jako integralnej całości. Pozwala nam to spojrzeć na problemy z wielu różnych perspektyw, tak aby znaleźć nowe, lepsze rozwiązania, dzięki którym możemy się ciągle rozwijąć.

Jako zawodnicy, dzieliliśmy korty w trakcie wielu treningów i meczów z jednymi z najlepszych tenisistów i trenerów na świecie:

 • Juan Carlos Ferrero # 1 ATP
 • Marat Safin # 1 ATP
 • David Ferrer # 3 ATP
 • Stan Wawrinka # 3 ATP
 • Sergi Bruguera # 3 ATP
 • Fernando Verdasco # 7 ATP
 • Albert Montañes #22 ATP
 • Daniel Gimeno - Traver #48 ATP
 • Oscar Hernandez #48 ATP
 • Oscar Martinez #68 ATP
 • Garbiñe Muguruza # 2 WTA
 • Salvador Sosa, Trener przygotowania fizycznego takich zawodnilków jak: Sergi Bruguera, Ivan Ljubicic, Bernard Tomic i inni

Co oferujemy

Naszym marzeniem jest wprowadzenie zawodników na możliwie najwyższy szczebel współzawodnictwa, a głównym celem nauka tenisa poprzez cechy, które będą przydatne przez całe życie.

Aby to zrobić powstał PLAYGRAMUnikalny program tenisowy w Polsce, bazujący na międzynarodowym doświadczeniu.

PLAYGRAM powstał w oparciu o światowe i sprawdzone programy (Hiszpański System Tenisowy, Tenis10, Play&Stay ITF, HotShot z Australijskiej Federacji Tenisowej czy Youth Tennis z USTA) oraz został dostosowany dostosowany do potrzeb naszych podopiecznych.

PLAYGRAM został dostosowany do rozwijania wszystkich poziomów od początkującego, aż do zaawansowanego tenisa. 

W HTA rozumiemy, że rodzice są nierozłączną częścią rozwoju własnych dzieci dlatego chcemy aby rodzice stali się częścią naszej drużyny i razem z nami tworzyli pozytywne otoczenie dla całego team-u.

Oferujemy sesje treningowe w 3 różnych językach: polski, angielski i hiszpański.

HTA Select

Unikalny program dla dorosłych. Cotygodniowe zajęcia tenisowe dla każdego. Jeden trening to jedno uderzenie nauczane za pomocą wielu ćwiczeń! HTA proponuje datę, godzinę i zagranie - Ty wybierasz czy przychodzisz! Promocja do Świąt Bożego Narodzenia 50 zł/ osoba! Zajęcia trwają 60 minut!.

Aby zobaczyć dostępne terminy oraz zgłosić się na zajęcia kliknij poniżej:

Kliknij tu aby otworzyć formularz

Lub zadzwoń:

690 450 484

Poziomy PLAYGRAM

POCZĄTKUJĄCY – do wieku 10 lat.
W tej grupie przedstawiamy dzieciom podstawy tenisa. Duża ilość zabawy i nauka poprawnej techniki jest najważniejszym elementem w tym wieku, dzięki temu w przyszłości będą mogły w pełni wykorzystać zebrane już umiejętności i nadal bawić się tym sportem.

WSPÓŁZAWODNICTWO
Głównym zadaniem jest przygotowanie spersonalizowanych planów. Bazując na indywidualnych umiejętnościach stawiamy główne cele i przygotowujemy szczegółowe plany rozwoju dla każdego zawodnika. Systematyczny monitoring rozwoju polega na rozpoznaniu elementów gry, które należy poprawić lub rozwijać, aby zawodnik stale weryfikował i usprawniał swoją grę.

DOROŚLI
Wszystkie osoby dorosłe zapraszamy do wspólnej gry. Możemy pracować nad poprawą gry lub rozpocząć ją od podstaw. Zaufajcie nam, a tenis będzie częścią waszego życia. 

TOP